Badania kierowców

Badania kierowców

Zapraszamy na badania kierowców kategorii B! Jest ono wymagane do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy.

Prawo jazdy kategorii B upoważnia do prowadzenia między innymi samochodami osobowymi, ciężarowymi i dostawczymi, których masa całkowita nie przekracza 3,5 tony.

Aby uzyskać prawo jazdy kategorii B należy mieć ukończony kurs na prawo jazdy. Kurs ten obejmuje 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktycznych. Kolejnym kryterium do prawa jazdy to zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. W Polce do o zapisania się na kurs wymaga się profilu kandydata na kierowcę, który wyrabia się w Urzędzie Miejskim. Do wyrobienia tego profilu potrzebne jest orzeczenie lekarskie, które wypełnia lekarz podczas badania kierowców.

W naszej przychodni przeprowadzamy badanie kierowców.

Badanie kierowców jest bardzo ważne jeśli chce się zostać kierowcą, ponieważ stwierdza się, czy dana osoba może być kierowcą. Jest to kluczowe działanie jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, które bardzo często decyduje o zdrowiu i życiu.

Jeżeli chcesz wyrobić prawo jazdy kategorii B, zapraszamy do nas na badanie kierowców. Aby się zapisać należy zadzwonić pod nasz numer telefonu 85 653 77 60 lub napisać e-mail na adres agnieszka.lapinska@villamed.pl.